The Legend's Team
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Top postatori
The_Viman
Cum sa ma inregistrez pe forum? I_vote_lcapCum sa ma inregistrez pe forum? I_voting_barCum sa ma inregistrez pe forum? I_vote_rcap 
The_Wolf
Cum sa ma inregistrez pe forum? I_vote_lcapCum sa ma inregistrez pe forum? I_voting_barCum sa ma inregistrez pe forum? I_vote_rcap 
Snapp
Cum sa ma inregistrez pe forum? I_vote_lcapCum sa ma inregistrez pe forum? I_voting_barCum sa ma inregistrez pe forum? I_vote_rcap 
AliNuSh
Cum sa ma inregistrez pe forum? I_vote_lcapCum sa ma inregistrez pe forum? I_voting_barCum sa ma inregistrez pe forum? I_vote_rcap 
Kalinutzu
Cum sa ma inregistrez pe forum? I_vote_lcapCum sa ma inregistrez pe forum? I_voting_barCum sa ma inregistrez pe forum? I_vote_rcap 
m1xutzu
Cum sa ma inregistrez pe forum? I_vote_lcapCum sa ma inregistrez pe forum? I_voting_barCum sa ma inregistrez pe forum? I_vote_rcap 
m1x
Cum sa ma inregistrez pe forum? I_vote_lcapCum sa ma inregistrez pe forum? I_voting_barCum sa ma inregistrez pe forum? I_vote_rcap 
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Parole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3
Cum sa ma inregistrez pe forum? Icon_minitimeDum Mar 14, 2010 11:44 am Scris de The_Wolf

» Mda destul de bine:P
Cum sa ma inregistrez pe forum? Icon_minitimeVin Feb 12, 2010 12:06 am Scris de Snapp

» O sa avem multe ii vedea:>
Cum sa ma inregistrez pe forum? Icon_minitimeVin Feb 12, 2010 12:02 am Scris de Snapp

» Cumsa pun o poza pe forum?
Cum sa ma inregistrez pe forum? Icon_minitimeMar Feb 09, 2010 10:20 am Scris de m1xutzu

» Mijto regulament!
Cum sa ma inregistrez pe forum? Icon_minitimeMar Feb 09, 2010 10:17 am Scris de m1xutzu

» STEAM..nu conteaza:-j
Cum sa ma inregistrez pe forum? Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 7:26 am Scris de The_Viman

» Cum sa pui tzinta alba in cs
Cum sa ma inregistrez pe forum? Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 11:10 pm Scris de The_Viman

» m1x BANNED
Cum sa ma inregistrez pe forum? Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 11:07 pm Scris de The_Viman

» Poezi cu Bula :))
Cum sa ma inregistrez pe forum? Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 12:49 pm Scris de AliNuSh

Navigare
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri

 

 Cum sa ma inregistrez pe forum?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Cum sa ma inregistrez pe forum? Empty
MesajSubiect: Cum sa ma inregistrez pe forum?   Cum sa ma inregistrez pe forum? Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 5:10 am

Incepi cu inceputul: intri pe forum.Apoi dai "LOG IN"
Cum sa ma inregistrez pe forum? Swu79t
Apoi scri numele tau care il doresti si
parola dorita..Fi atent sa fie bifata Conectarea automata..Apoi dai inregistrare.
Cum sa ma inregistrez pe forum? 11cfbec
Urmeaza ca sa citesti regulamentul..dupa ce lai citit poti fi de acord sau nu..daca ejti de acord dai "CLICK"pe "Sunt de acord cu aceste reguli"
Cum sa ma inregistrez pe forum? 2sbwd94
Apoi scri utilizatorul,email`u si parola ta dupa exemplul dat de noi...SI dai "CLICK" pe Inregistrate.
Cum sa ma inregistrez pe forum? 20tpldd
Confirmi parola si copiezi CODUl care itzi apare...de ex in cazul nostru este codul "SVIUL"...Apoi dai inregistrare..:X
Cum sa ma inregistrez pe forum? 29dtv7q
Sfarsitul este ca tu ai reusit sa te loghezi pe forumul nostru si speram sa iti placa..:X
BY m1x!!!


Ultima editare efectuata de catre m1x in Vin Feb 05, 2010 12:10 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
The_Viman
Administrator
Administrator
The_Viman


Mesaje : 222
Data de înscriere : 31/01/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Cum sa ma inregistrez pe forum? Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa ma inregistrez pe forum?   Cum sa ma inregistrez pe forum? Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 7:06 am

esti belea omule , daca continui asa iti dau administrator , GG :X , imi spui si mie cum ai facut pozele cu forumul?
Sus In jos
http://legend.4rumer.com
Vizitato
Vizitator




Cum sa ma inregistrez pe forum? Empty
MesajSubiect: m1x   Cum sa ma inregistrez pe forum? Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 7:36 am

The_Viman a scris:
esti belea omule , daca continui asa iti dau administrator , GG :X , imi spui si mie cum ai facut pozele cu forumul?
am experienta:>:>
Sus In jos
The_Viman
Administrator
Administrator
The_Viman


Mesaje : 222
Data de înscriere : 31/01/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Cum sa ma inregistrez pe forum? Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa ma inregistrez pe forum?   Cum sa ma inregistrez pe forum? Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 10:41 am

se vede :> iti dau administrator Smile
Sus In jos
http://legend.4rumer.com
The_Wolf
The Legend's Team
The Legend's Team
The_Wolf


Mesaje : 116
Data de înscriere : 31/01/2010
Varsta : 32
Localizare : Baia Mare

Cum sa ma inregistrez pe forum? Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa ma inregistrez pe forum?   Cum sa ma inregistrez pe forum? Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 8:00 am

sa faci cat mai multe pe forum ca de nu ati ia si tie administratorul
Sus In jos
http://legend.4rumer.com
The_Viman
Administrator
Administrator
The_Viman


Mesaje : 222
Data de înscriere : 31/01/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Cum sa ma inregistrez pe forum? Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa ma inregistrez pe forum?   Cum sa ma inregistrez pe forum? Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 10:53 am

wolf tie tiam luat administratorul pentru ca ai facut multe greseli
Sus In jos
http://legend.4rumer.com
Continut sponsorizat





Cum sa ma inregistrez pe forum? Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa ma inregistrez pe forum?   Cum sa ma inregistrez pe forum? Icon_minitime

Sus In jos
 
Cum sa ma inregistrez pe forum?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cum pui video pe forum?
» Cumsa pun o poza pe forum?
» Contact Administratori Forum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Legend's Team :: Ajutor Forum :: Cum ma inregistrez pe forum?-
Mergi direct la: