The Legend's Team
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Top postatori
The_Viman
Parole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3 I_vote_lcapParole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3 I_voting_barParole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3 I_vote_rcap 
The_Wolf
Parole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3 I_vote_lcapParole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3 I_voting_barParole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3 I_vote_rcap 
Snapp
Parole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3 I_vote_lcapParole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3 I_voting_barParole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3 I_vote_rcap 
AliNuSh
Parole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3 I_vote_lcapParole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3 I_voting_barParole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3 I_vote_rcap 
Kalinutzu
Parole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3 I_vote_lcapParole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3 I_voting_barParole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3 I_vote_rcap 
m1xutzu
Parole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3 I_vote_lcapParole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3 I_voting_barParole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3 I_vote_rcap 
m1x
Parole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3 I_vote_lcapParole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3 I_voting_barParole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3 I_vote_rcap 
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Parole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3
Parole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3 Icon_minitimeDum Mar 14, 2010 11:44 am Scris de The_Wolf

» Mda destul de bine:P
Parole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3 Icon_minitimeVin Feb 12, 2010 12:06 am Scris de Snapp

» O sa avem multe ii vedea:>
Parole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3 Icon_minitimeVin Feb 12, 2010 12:02 am Scris de Snapp

» Cumsa pun o poza pe forum?
Parole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3 Icon_minitimeMar Feb 09, 2010 10:20 am Scris de m1xutzu

» Mijto regulament!
Parole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3 Icon_minitimeMar Feb 09, 2010 10:17 am Scris de m1xutzu

» STEAM..nu conteaza:-j
Parole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3 Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 7:26 am Scris de The_Viman

» Cum sa pui tzinta alba in cs
Parole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3 Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 11:10 pm Scris de The_Viman

» m1x BANNED
Parole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3 Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 11:07 pm Scris de The_Viman

» Poezi cu Bula :))
Parole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3 Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 12:49 pm Scris de AliNuSh

Navigare
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri

 

 Parole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3

In jos 
AutorMesaj
The_Wolf
The Legend's Team
The Legend's Team
The_Wolf


Mesaje : 116
Data de înscriere : 31/01/2010
Varsta : 32
Localizare : Baia Mare

Parole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3 Empty
MesajSubiect: Parole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3   Parole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3 Icon_minitimeDum Mar 14, 2010 11:44 am

Warcraft 3:Reign of Choas:



whosyourdaddy = Oamenii tai sunt invincibili si dintr-o singura lovitura omoara un monstru.
Iseedeadpeople = Vezi toata harta
allyourbasearebelongtous = Victorie (adica castigi)
somebodysetusupthebomb = Ai pierdut
greedisgood = Gold si lumber (cand scrieti greedisgood ,scrieti si cat vreti de ex: greedisgood 7000)
warpten = Muncitorii construiesc repede casele.
sharpandshiny = Upagradet tot(deci totul este upgradet la case la oamenii..)
thereisnospoon = Mana infinita





Warcraft 3:Frozen Throne:
Aceleasi coade ca si cele de mai sus de la Warcraft 3:Reign of Choas


Cossacks 2:Napoleonic Wars

deposits = 50.000 de fiecare:aur,piatra,mancare,etc..


Sims 2:

Sims 2

Deci uitati cum se procedeaza:Tineti apasat pe [shift] [ctrl] [c] pana va apare sus, un fel de consola mica,si in consola scrieti " keyboard"si dupa aia bagati coadele astea:
- Kaching=1.000 de $
- motherlode=50.000 de $
-deletallcharacters=omoara toti oameni din neighbourhood
Sus In jos
http://legend.4rumer.com
 
Parole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Coduri Taipan
» Coduri Tailchaser
» Coduri Tacical Ops
» Coduri gta sam andreas
» Coduri san andreas

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Legend's Team :: Coduri Jocuri :: Coduri Warcraft-
Mergi direct la: