The Legend's Team
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Top postatori
The_Viman
Cerere memru clan I_vote_lcapCerere memru clan I_voting_barCerere memru clan I_vote_rcap 
The_Wolf
Cerere memru clan I_vote_lcapCerere memru clan I_voting_barCerere memru clan I_vote_rcap 
Snapp
Cerere memru clan I_vote_lcapCerere memru clan I_voting_barCerere memru clan I_vote_rcap 
AliNuSh
Cerere memru clan I_vote_lcapCerere memru clan I_voting_barCerere memru clan I_vote_rcap 
Kalinutzu
Cerere memru clan I_vote_lcapCerere memru clan I_voting_barCerere memru clan I_vote_rcap 
m1xutzu
Cerere memru clan I_vote_lcapCerere memru clan I_voting_barCerere memru clan I_vote_rcap 
m1x
Cerere memru clan I_vote_lcapCerere memru clan I_voting_barCerere memru clan I_vote_rcap 
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Parole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3
Cerere memru clan Icon_minitimeDum Mar 14, 2010 11:44 am Scris de The_Wolf

» Mda destul de bine:P
Cerere memru clan Icon_minitimeVin Feb 12, 2010 12:06 am Scris de Snapp

» O sa avem multe ii vedea:>
Cerere memru clan Icon_minitimeVin Feb 12, 2010 12:02 am Scris de Snapp

» Cumsa pun o poza pe forum?
Cerere memru clan Icon_minitimeMar Feb 09, 2010 10:20 am Scris de m1xutzu

» Mijto regulament!
Cerere memru clan Icon_minitimeMar Feb 09, 2010 10:17 am Scris de m1xutzu

» STEAM..nu conteaza:-j
Cerere memru clan Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 7:26 am Scris de The_Viman

» Cum sa pui tzinta alba in cs
Cerere memru clan Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 11:10 pm Scris de The_Viman

» m1x BANNED
Cerere memru clan Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 11:07 pm Scris de The_Viman

» Poezi cu Bula :))
Cerere memru clan Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 12:49 pm Scris de AliNuSh

Navigare
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri

 

 Cerere memru clan

In jos 
AutorMesaj
The_Viman
Administrator
Administrator
The_Viman


Mesaje : 222
Data de înscriere : 31/01/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Cerere memru clan Empty
MesajSubiect: Cerere memru clan   Cerere memru clan Icon_minitimeDum Ian 31, 2010 10:15 am

La "Titlul mesajului" Cerere de membru clanul The Legend's.
( Intre ghilimele " ... " treceti datele voastre ! Nu dati copy/paste de aici ! )

1. Nume: "Numele vostru complet" . . . . ( de exemplu: Nume: Vasile . . . sau ... Nume: ClanulX | Vasile )
2. Nick-name: "Nick-name-ul cu care ati jucat pana a face cererea ."
3.ID de steam:"id care lati mentionat la contul de la steam."
4. IP: "IP-ul calculatorului de pe care o sa jucati"
5. Localitatea: "Localitatea de unde sunteti" . . . . ( de exemplu: Localitate: Baia Mare )
6. Varsta: "varsta.. in ani" . . . . ( de exemplu: Varsta: 24 ani )
7. Email: "Adresa voastra de email"
8. Mentionati la ce furnizor de internet sunteti abonat : RDS, ASTRAL, IPN, etc ..., ce tip de abonament aveti, si ce banda ( trafic ).
9.Ce server frecventati zi de zi
10. functi:(daca aveti functie pe server helper,admin,admin*slot etc)
.......



================================================================
-----------------------------------------ATENTIE !!! Foarte important !!! -------------------------------------

In situatia in care folositi nick name-ul impreuna cu un TAG de clan ( nume de clan ), aveti voie la maximum 1 semn de punctuatie inclus, si asta obligatoriu ca si delimitare intre TAG-ul clanului si nickname ! Delimitarea intre ClanTAG si semn se face prin spatiu ( adica space ) la fel delimitarea intre semn si nickname se face tot prin spatiu (space) !!! Aveti voie sa folositi maxim cate 2 spatii, asta daca ClanTagul si nick-name-ul nu este lung ( maxim 28 de caractere cu spatii, semn tag si nick cu tot ) !!!! Orice alt semn de punctuatie in tag-ul clanului sau in nickname este strict interzis !!! Pentru numele de clan sau pentru nickname-ul vostru aveti voie sa folositi numai litere si cifre !!!! TAG-ul clanului ( numele clanului ) cu semn de punctuatie cu tot si cu spatii cu tot nu are voie sa depaseasca 14 caractere ! Nickname-ul nu are voie sa fie mai mare de 14 caractere !!! Cererile de admin, helper nume rezervat care nu respecta toate aceste cerinte, nu vor fi luate in considerare !!!!
- Nu se accepta semne ca: ~ ` @ # $ % ^ & * ( ) + = { } [ ] : ; " < > , . ? / \ ... etc ...
- Singurele semne acceptate sunt - _ si |

Sus In jos
http://legend.4rumer.com
 
Cerere memru clan
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere membru in clanul The Legend's
» parerea mea despre acest clan ?
» Pretenul suspect vrea clan?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Legend's Team :: Legat de clan :: Cerere membru clan-
Mergi direct la: