The Legend's Team
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Top postatori
The_Viman
Descriere Joc I_vote_lcapDescriere Joc I_voting_barDescriere Joc I_vote_rcap 
The_Wolf
Descriere Joc I_vote_lcapDescriere Joc I_voting_barDescriere Joc I_vote_rcap 
Snapp
Descriere Joc I_vote_lcapDescriere Joc I_voting_barDescriere Joc I_vote_rcap 
AliNuSh
Descriere Joc I_vote_lcapDescriere Joc I_voting_barDescriere Joc I_vote_rcap 
Kalinutzu
Descriere Joc I_vote_lcapDescriere Joc I_voting_barDescriere Joc I_vote_rcap 
m1xutzu
Descriere Joc I_vote_lcapDescriere Joc I_voting_barDescriere Joc I_vote_rcap 
m1x
Descriere Joc I_vote_lcapDescriere Joc I_voting_barDescriere Joc I_vote_rcap 
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Parole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3
Descriere Joc Icon_minitimeDum Mar 14, 2010 11:44 am Scris de The_Wolf

» Mda destul de bine:P
Descriere Joc Icon_minitimeVin Feb 12, 2010 12:06 am Scris de Snapp

» O sa avem multe ii vedea:>
Descriere Joc Icon_minitimeVin Feb 12, 2010 12:02 am Scris de Snapp

» Cumsa pun o poza pe forum?
Descriere Joc Icon_minitimeMar Feb 09, 2010 10:20 am Scris de m1xutzu

» Mijto regulament!
Descriere Joc Icon_minitimeMar Feb 09, 2010 10:17 am Scris de m1xutzu

» STEAM..nu conteaza:-j
Descriere Joc Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 7:26 am Scris de The_Viman

» Cum sa pui tzinta alba in cs
Descriere Joc Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 11:10 pm Scris de The_Viman

» m1x BANNED
Descriere Joc Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 11:07 pm Scris de The_Viman

» Poezi cu Bula :))
Descriere Joc Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 12:49 pm Scris de AliNuSh

Navigare
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri

 

 Descriere Joc

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
The_Viman
Administrator
Administrator
The_Viman


Mesaje : 222
Data de înscriere : 31/01/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Descriere Joc Empty
MesajSubiect: Descriere Joc   Descriere Joc Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 1:40 am

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academia este o dinamică unică şi de acţiune multiplayer featuring o experienţă de-la-toate noi epic povestea. Jucătorii sunt scufundate în rolul de ucenic la Luke Skywalker's Jedi Academia de unde au puterea de a învăţa - şi pericol - de forţă. Amidst o multitudine de complex şi bogat detaliate Star Wars medii, inclusiv de două ori mai multe localizări unice ca şi cele din Star Wars Jedi proscrişi, jucatorii se confruntă cu o varietate de puternic si insidious duşmani.
Pentru prima dată într-un joc din seria Jedi Knight, Star Wars Jedi Knight: Jedi Academia de jucători permite de a crea şi personaliza propriul lor de caractere prin alegerea de diverse caracteristici, inclusiv specii, sex, îmbrăcăminte, precum şi atributele fizice precum parul si facială caracteristici. În plus, jucătorii pot crea un lightsaber, selectare şi de la hilt blade culoare. Ca ucenicii progres în formarea lor, diferite lightsabers vor deveni disponibile, cum ar fi dublu-bladed lightsaber sau dual lightsabers.

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy incepe la scurt timp după încheierea unor evenimente din Star Wars Jedi proscrişi. Playere crea un Jedi ucenic de caractere şi de a se alătura la Academia Jedi de pe Yavin 4 pentru a afla modalitatile de a Forţei de sub tutelage de Luke Skywalker si Kyle Katarn. În timp ce tinerii ucenic embarks pe diferite misiuni pentru a hone experienţa şi aptitudinile lor, un misterios grup este descoperit crearea havoc în întreaga galaxy. Până la comanda este refacuta, soarta de Academia Jedi - si viitorul Star Wars galaxy sine - se blochează precariously în echilibru.

În timp ce jucătorii vor avea posibilitatea de a realiza mai mult, prin utilizarea de lightsaber în Star Wars Jedi Knight: Jedi Academia, de asemenea, acestea vor avea o varietate de arme - noi si vechi - la dispoziţia lor, inclusiv un Blaster, Blaster rifle, Wookiee bowcaster, Imperial repeater, si distructiva Electro-Magnetic Pulse arma.


Star Wars Jedi Knight ® ®: Academia Jedi ™️ jucători permite scufundarea lor în universul Star Wars clasice ca le iau cu privire la rolul unui student dornici să înveţe modalităţi de a Forţei de la Master Luke Skywalker. Jucătorii vor interacţiona cu celebrul clasic Star Wars locaţii şi în timp ce se confruntă cu caractere final alegere: lupta pentru libertate şi bună, având în vedere urmeze reacţii sau calea de putere şi răul de a dark side.
Jucătorii pot crea propriile caractere prin definirea diferitelor caracteristici, cum ar fi specie, sex, îmbrăcăminte şi atribute fizice care să permită o mai mare experienţă personală înainte de a intra la academie, pentru a afla de puterile - şi pericolelor - a Forţei.
Construct lightsaber de la propriul dvs. pentru a manipula blade culoare. Utilizeze două sau, dacă preferaţi să încercaţi final dual-bladed lightsaber făcut celebre prin Darth Maul.
Niveluri unice la nivel de selecţie permite jucătorilor să-şi aventură şi misiuni pe care le iau în funcţie de abilităţile de care au nevoie pentru a deveni în final Jedi Knight.
Alte moduri de multiplayer pentru a adăuga o adâncime de Dark Forces / Jedi Knight moştenire. Jucatorii pot participa într-o varietate de moduri unice.
Noile vehicule, arme si medii de Star Wars Star Wars spori experienţa jucătorilor.
Sus In jos
http://legend.4rumer.com
The_Wolf
The Legend's Team
The Legend's Team
The_Wolf


Mesaje : 116
Data de înscriere : 31/01/2010
Varsta : 32
Localizare : Baia Mare

Descriere Joc Empty
MesajSubiect: Re: Descriere Joc   Descriere Joc Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 7:31 am

joc super cu razboi gg
Sus In jos
http://legend.4rumer.com
The_Viman
Administrator
Administrator
The_Viman


Mesaje : 222
Data de înscriere : 31/01/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Descriere Joc Empty
MesajSubiect: Re: Descriere Joc   Descriere Joc Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 10:38 pm

de razboi in spatiu , ms
Sus In jos
http://legend.4rumer.com
The_Wolf
The Legend's Team
The Legend's Team
The_Wolf


Mesaje : 116
Data de înscriere : 31/01/2010
Varsta : 32
Localizare : Baia Mare

Descriere Joc Empty
MesajSubiect: Re: Descriere Joc   Descriere Joc Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 1:40 am

haha ce mai gluma buna Surprised Very Happy
Sus In jos
http://legend.4rumer.com
The_Viman
Administrator
Administrator
The_Viman


Mesaje : 222
Data de înscriere : 31/01/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Descriere Joc Empty
MesajSubiect: Re: Descriere Joc   Descriere Joc Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 6:32 am

poi asta e adevarul mah bolovan Smile)
Sus In jos
http://legend.4rumer.com
Continut sponsorizat





Descriere Joc Empty
MesajSubiect: Re: Descriere Joc   Descriere Joc Icon_minitime

Sus In jos
 
Descriere Joc
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Descriere : Battlefield 2
» Descriere : Goleador
» Descriere : Call Of Duty
» Descriere : Call Of Duty 2
» Descriere : Call Of Duty 4 - NOU

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Legend's Team :: Jocuri :: Star Wars Jedi Knight-
Mergi direct la: