The Legend's Team
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Top postatori
The_Viman
Descriere : Battlefield 2 I_vote_lcapDescriere : Battlefield 2 I_voting_barDescriere : Battlefield 2 I_vote_rcap 
The_Wolf
Descriere : Battlefield 2 I_vote_lcapDescriere : Battlefield 2 I_voting_barDescriere : Battlefield 2 I_vote_rcap 
Snapp
Descriere : Battlefield 2 I_vote_lcapDescriere : Battlefield 2 I_voting_barDescriere : Battlefield 2 I_vote_rcap 
AliNuSh
Descriere : Battlefield 2 I_vote_lcapDescriere : Battlefield 2 I_voting_barDescriere : Battlefield 2 I_vote_rcap 
Kalinutzu
Descriere : Battlefield 2 I_vote_lcapDescriere : Battlefield 2 I_voting_barDescriere : Battlefield 2 I_vote_rcap 
m1xutzu
Descriere : Battlefield 2 I_vote_lcapDescriere : Battlefield 2 I_voting_barDescriere : Battlefield 2 I_vote_rcap 
m1x
Descriere : Battlefield 2 I_vote_lcapDescriere : Battlefield 2 I_voting_barDescriere : Battlefield 2 I_vote_rcap 
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Parole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3
Descriere : Battlefield 2 Icon_minitimeDum Mar 14, 2010 11:44 am Scris de The_Wolf

» Mda destul de bine:P
Descriere : Battlefield 2 Icon_minitimeVin Feb 12, 2010 12:06 am Scris de Snapp

» O sa avem multe ii vedea:>
Descriere : Battlefield 2 Icon_minitimeVin Feb 12, 2010 12:02 am Scris de Snapp

» Cumsa pun o poza pe forum?
Descriere : Battlefield 2 Icon_minitimeMar Feb 09, 2010 10:20 am Scris de m1xutzu

» Mijto regulament!
Descriere : Battlefield 2 Icon_minitimeMar Feb 09, 2010 10:17 am Scris de m1xutzu

» STEAM..nu conteaza:-j
Descriere : Battlefield 2 Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 7:26 am Scris de The_Viman

» Cum sa pui tzinta alba in cs
Descriere : Battlefield 2 Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 11:10 pm Scris de The_Viman

» m1x BANNED
Descriere : Battlefield 2 Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 11:07 pm Scris de The_Viman

» Poezi cu Bula :))
Descriere : Battlefield 2 Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 12:49 pm Scris de AliNuSh

Navigare
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri

 

 Descriere : Battlefield 2

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
The_Viman
Administrator
Administrator
The_Viman


Mesaje : 222
Data de înscriere : 31/01/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Descriere : Battlefield 2 Empty
MesajSubiect: Descriere : Battlefield 2   Descriere : Battlefield 2 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 3:30 am

Battlefield 2: Modern Combat explodează pe Xbox 360, aducând domeniul de luptă pentru a viaţa ca niciodată înainte. Bullets whiz şi de Scorul de medii din jurul tău, petrecut minigun shells ploaie de la hovering elicoptere, şi exploziilor shatter dvs. de câmp vizual. Livrarea de-a lungul a început o acţiune de-a premiat de francize Battlefield, Battlefield 2: Modern Combat vă permite să Salariul moderne de război aşa cum vă doriţi.

Cu noi hărţi pentru a vă lua Wake Island, wilds din Orientul Mijlociu şi snowy peisajul din nordul Chinei, Battlefield 2: Modern combaterea escaladării luptele la un nou nivel de entuziasm. Battlefield 2: Modern Combat de asemenea, caracteristici de-la-toate vehiculele noi, inclusiv snowmobiles şi min-autoutilitare dotate cu pistolul, care oferă noi modalităţi de a elimina-vă duşmanii.

Battlefield 2: Modern Combat Battlefield franciză oferă cele mai legată de patente de acţiune multiplayer pe Xbox Live ®, livrarea ferocious 24 player online * batalii. Lupta pentru unul din 4 laturi - SUA, Uniunii Europene, chineză, sau nou format Coaliţia Orientul Mijlociu - şi armate cu cele mai noi moderne de armament, a vi se administra control complet asupra celor 30 + de vehicule in joc.

Battlefield 2: Modern Combat pe Xbox 360 de asemenea boasts-clasa de frunte comunitate online caracteristici, inclusiv complete in-game clan de sprijin, prieteni, liste de voce peste IP, şi ultra-adânci Topul şi starea de urmărire, atât în ceea ce-şi joc de pe net.

Battlefield 2: Modern Combat de asemenea, caracteristici de adrenalină-un singur jucator soaked campanie pe care le vedeţi în cazul în care ambele părţi ale unui conflict într-una dintre cele mai treacherous regiuni din lume - Kazahstan. Revoluţionară "HotSwapping" caracteristică vă permite să fie întotdeauna drept in inima non-stop de acţiune. Headlong cufundă în ceaţă de război şi în cele din urmă într-o alege partenerii Furious showdown unde nimic nu este pe cât pare.


Înainte de generare a graficii dă ochi bursting-vizuale, vă Hurling în inima de la cel mai bun aspect Battlefield vreodată.
16 harti, inclusiv cele 3 Xbox Live hărţi anterior disponibile doar prin descărcare.
Patru noi vehicule anterior nu sunt disponibile în versiunea originală pentru Xbox, inclusiv snowmobiles si autoutilitare încărcate cu mini-agricultura.
Enhanced HotSwapping ia revoluţionar HotSwap caracteristica, chiar mai departe.
Ultra-adânci online * caracteristici, inclusiv in-game Clan sprijin, VoIP si un sistem de urmărire a adânci starea care vă permite să lupte pentru a perfecta replay dvs. Battlefield strategie.
Toate-re-proiectate noi clase de soldat vă permite să faţa locului, fiecare material dintr-o privire.
Ia de control de mai mult de 30 de uscat, maritime şi aeriene de vehicule, inclusiv tancuri, elicoptere, amphibious şi ambarcaţiuni rapide de atac vehicule.
Proprii câmpul de luptă cu mai mult de 50 de stat-of-the-art arme.
Bătălia ca SUA, UE, chineză, sau Orientul Mijlociu, trupele Coaliţiei, fiecare cu propriile lor unic arsenals.
Solider mai multe clase, inclusiv Assault, Sniper, operaţii speciale, combaterea şi Combaterea Inginer Suport de unităţi.
Soldat până dvs. de putere prin execuţia de mai multe ucide rapid. Majorarea de sănătate, să ia mai multe hit-uri, fac mai multe daune si a deveni o forţă de neoprit pe câmpul de luptă.
Upgrade-ul dvs. de unitate cu echipamente noi, inclusiv termice viziune pentru Sniper rifle şi extra distructive mortar de greve.
Obţineţi promovate prin rândurile, de la un particular, până la 5 Star general, ca de plumb dvs. pentru a victoriei armatei.


Battlefield 2: Special Forces Trailer #2
Sus In jos
http://legend.4rumer.com
The_Wolf
The Legend's Team
The Legend's Team
The_Wolf


Mesaje : 116
Data de înscriere : 31/01/2010
Varsta : 32
Localizare : Baia Mare

Descriere : Battlefield 2 Empty
MesajSubiect: Re: Descriere : Battlefield 2   Descriere : Battlefield 2 Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 7:34 am

jocul acesta nu la mai vazut dar sper ca e super taree Very Happy
Sus In jos
http://legend.4rumer.com
The_Viman
Administrator
Administrator
The_Viman


Mesaje : 222
Data de înscriere : 31/01/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Descriere : Battlefield 2 Empty
MesajSubiect: Re: Descriere : Battlefield 2   Descriere : Battlefield 2 Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 10:46 pm


Uitate cum e jocul...
Sus In jos
http://legend.4rumer.com
The_Wolf
The Legend's Team
The Legend's Team
The_Wolf


Mesaje : 116
Data de înscriere : 31/01/2010
Varsta : 32
Localizare : Baia Mare

Descriere : Battlefield 2 Empty
MesajSubiect: Re: Descriere : Battlefield 2   Descriere : Battlefield 2 Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 1:43 am

ai de capul meu mai ceva ca geta san andreas
Sus In jos
http://legend.4rumer.com
The_Viman
Administrator
Administrator
The_Viman


Mesaje : 222
Data de înscriere : 31/01/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Descriere : Battlefield 2 Empty
MesajSubiect: Re: Descriere : Battlefield 2   Descriere : Battlefield 2 Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 6:35 am

e super jocu , am sa mi-l downloadez
Sus In jos
http://legend.4rumer.com
Continut sponsorizat





Descriere : Battlefield 2 Empty
MesajSubiect: Re: Descriere : Battlefield 2   Descriere : Battlefield 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Descriere : Battlefield 2
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Battlefield 1942 [2]
» Battlefield 1942 [1]
» Battlefield 1942 [3]
» Descriere Joc
» Descriere : Goleador

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Legend's Team :: Jocuri :: Battlefield 2-
Mergi direct la: