The Legend's Team
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Top postatori
The_Viman
Descriere : Call Of Duty United Offensive I_vote_lcapDescriere : Call Of Duty United Offensive I_voting_barDescriere : Call Of Duty United Offensive I_vote_rcap 
The_Wolf
Descriere : Call Of Duty United Offensive I_vote_lcapDescriere : Call Of Duty United Offensive I_voting_barDescriere : Call Of Duty United Offensive I_vote_rcap 
Snapp
Descriere : Call Of Duty United Offensive I_vote_lcapDescriere : Call Of Duty United Offensive I_voting_barDescriere : Call Of Duty United Offensive I_vote_rcap 
AliNuSh
Descriere : Call Of Duty United Offensive I_vote_lcapDescriere : Call Of Duty United Offensive I_voting_barDescriere : Call Of Duty United Offensive I_vote_rcap 
Kalinutzu
Descriere : Call Of Duty United Offensive I_vote_lcapDescriere : Call Of Duty United Offensive I_voting_barDescriere : Call Of Duty United Offensive I_vote_rcap 
m1xutzu
Descriere : Call Of Duty United Offensive I_vote_lcapDescriere : Call Of Duty United Offensive I_voting_barDescriere : Call Of Duty United Offensive I_vote_rcap 
m1x
Descriere : Call Of Duty United Offensive I_vote_lcapDescriere : Call Of Duty United Offensive I_voting_barDescriere : Call Of Duty United Offensive I_vote_rcap 
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Parole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3
Descriere : Call Of Duty United Offensive Icon_minitimeDum Mar 14, 2010 11:44 am Scris de The_Wolf

» Mda destul de bine:P
Descriere : Call Of Duty United Offensive Icon_minitimeVin Feb 12, 2010 12:06 am Scris de Snapp

» O sa avem multe ii vedea:>
Descriere : Call Of Duty United Offensive Icon_minitimeVin Feb 12, 2010 12:02 am Scris de Snapp

» Cumsa pun o poza pe forum?
Descriere : Call Of Duty United Offensive Icon_minitimeMar Feb 09, 2010 10:20 am Scris de m1xutzu

» Mijto regulament!
Descriere : Call Of Duty United Offensive Icon_minitimeMar Feb 09, 2010 10:17 am Scris de m1xutzu

» STEAM..nu conteaza:-j
Descriere : Call Of Duty United Offensive Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 7:26 am Scris de The_Viman

» Cum sa pui tzinta alba in cs
Descriere : Call Of Duty United Offensive Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 11:10 pm Scris de The_Viman

» m1x BANNED
Descriere : Call Of Duty United Offensive Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 11:07 pm Scris de The_Viman

» Poezi cu Bula :))
Descriere : Call Of Duty United Offensive Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 12:49 pm Scris de AliNuSh

Navigare
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri

 

 Descriere : Call Of Duty United Offensive

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
The_Viman
Administrator
Administrator
The_Viman


Mesaje : 222
Data de înscriere : 31/01/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Descriere : Call Of Duty United Offensive Empty
MesajSubiect: Descriere : Call Of Duty United Offensive   Descriere : Call Of Duty United Offensive Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 1:51 am

Call of Duty: United Ofensiv este următorul capitol în premiat Call of Duty franciza. Jocul se ridică de brand a mărcii comerciale cinematografic intensitate fără precedent la inaltime, oferind o acţiune mai intensă decât oricând înainte, cu 12 noi niveluri care să acopere toate trei noi campanii single-player: SUA şi Bătălia de la Bulge, British implicarea în invazia din Sicilia şi rusă Bătălia de la Kursk, plus o experienţă multiplayer extins cu 10 noi hărţi şi trei noi moduri de joc.

Intensitatea cinematica: Cu consolidată de efecte speciale, grafică îmbunătăţită şi noi abilităţi de caractere, Call of Duty: United Ofensiv mai multe oferte de realism decât până acum. Climb bordul jeeps, rezervoarele şi motociclete, de apel în lovituri de artilerie, din spatiul aerian şi să obţină sprijinul luptator de la avioane. Cu noi arme autentice Al doilea război mondial, jucatorii pot picătură de fum grenade, utilizaţi un flamethrower sau chiar aduce o masina de dislocabile-arma. Playere va lupta prin ploaie şi zăpadă, care împiedică vizibilitatea lor, deoarece ei evita exploziile spectaculoase create în realist wartime medii.
BROTHERS-IN-ARMS: legate împreună prin haos de război, jucătorii şi echipa lor mates trebuie să lucreze împreună pentru a stabili suppressing de foc şi a-şi coordona atacurile de pe poziţii entrenched. Capacitatea de a realiza misiunea şi obiectivele elimina inamici se va baza atât pe un jucator individuale ale aptitudinilor şi strânse-knit munca in echipa lor de bine pregatiti echipa.
UNITED ofensive: Experienta de combatere a gripping Al doilea război mondial, prin ochii ALLIED soldaţi să lupte pentru eliberarea din Europa. Jucătorii vor adera la 101e Airborne pentru climactic momente ale Bătălia de la Bulge. Apoi, jucatorii lupta ca un britanic airman tragere în jos germană ME-109s de la gunner Poziţia unui bombardier B-17, apoi merge la joacă un rol esenţial în invazia din Sicilia. În final, jucătorii lor, urmaţi rusă comrades minunat de a experimenta de foc a rezervoarelor de război, atât în trenches şi la bordul T-34/85 tancuri, în timpul istoric de opt zile Bătălia de la Kursk.
EXTINSĂ MULTIPLAYER COMBATERE A: Du-te online pentru final luptă între puterile Axei şi aliate, acum, inclusiv a cuvei, precum şi combatere a-cisternă şi-picior-soldat combinat de arme de acţiune. Experienţa nouă noi hărţi multiplayer şi trei noi moduri - inclusiv Bãtãlia de Tancuri, capturarea steagului şi dominaţie - în cazul în care squads trebuie să ia de control de la cheie prevenirii locaţii în acelaşi timp de la promovarea trupelor inamice. Un nou sistem de clasificare permite jucatori câştiga suplimentar armament la încheierea unor obiective, şi câştige respectul de prietenii şi duşmanii la fel.
Sus In jos
http://legend.4rumer.com
The_Wolf
The Legend's Team
The Legend's Team
The_Wolf


Mesaje : 116
Data de înscriere : 31/01/2010
Varsta : 32
Localizare : Baia Mare

Descriere : Call Of Duty United Offensive Empty
MesajSubiect: Re: Descriere : Call Of Duty United Offensive   Descriere : Call Of Duty United Offensive Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 7:33 am

a cest joc este cu strategie si ami place si la mn foarte mult sa mai pui asa ceva pe forum
Sus In jos
http://legend.4rumer.com
The_Viman
Administrator
Administrator
The_Viman


Mesaje : 222
Data de înscriere : 31/01/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Descriere : Call Of Duty United Offensive Empty
MesajSubiect: Re: Descriere : Call Of Duty United Offensive   Descriere : Call Of Duty United Offensive Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 10:40 pm

ma wolf daca nu sti nu te baga , nui nici un joc de strategie , nu mai fi asa stupid Evil or Very Mad
Sus In jos
http://legend.4rumer.com
The_Wolf
The Legend's Team
The Legend's Team
The_Wolf


Mesaje : 116
Data de înscriere : 31/01/2010
Varsta : 32
Localizare : Baia Mare

Descriere : Call Of Duty United Offensive Empty
MesajSubiect: Re: Descriere : Call Of Duty United Offensive   Descriere : Call Of Duty United Offensive Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 1:41 am

apoi de unde sa stiu daca nu am avut an viata mea acest joc no? affraid
Sus In jos
http://legend.4rumer.com
The_Viman
Administrator
Administrator
The_Viman


Mesaje : 222
Data de înscriere : 31/01/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Descriere : Call Of Duty United Offensive Empty
MesajSubiect: Re: Descriere : Call Of Duty United Offensive   Descriere : Call Of Duty United Offensive Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 6:34 am

poi cum tiam zis , nu sti , zi altceva referitor la joc
Sus In jos
http://legend.4rumer.com
Continut sponsorizat





Descriere : Call Of Duty United Offensive Empty
MesajSubiect: Re: Descriere : Call Of Duty United Offensive   Descriere : Call Of Duty United Offensive Icon_minitime

Sus In jos
 
Descriere : Call Of Duty United Offensive
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Descriere : Call Of Duty
» Descriere : Call Of Duty 2
» Descriere : Call Of Duty 4 - NOU
» Poze call of duty
» Descriere Joc

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Legend's Team :: Jocuri :: Call of duty series-
Mergi direct la: