The Legend's Team
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Top postatori
The_Viman
Descriere : America's Army I_vote_lcapDescriere : America's Army I_voting_barDescriere : America's Army I_vote_rcap 
The_Wolf
Descriere : America's Army I_vote_lcapDescriere : America's Army I_voting_barDescriere : America's Army I_vote_rcap 
Snapp
Descriere : America's Army I_vote_lcapDescriere : America's Army I_voting_barDescriere : America's Army I_vote_rcap 
AliNuSh
Descriere : America's Army I_vote_lcapDescriere : America's Army I_voting_barDescriere : America's Army I_vote_rcap 
Kalinutzu
Descriere : America's Army I_vote_lcapDescriere : America's Army I_voting_barDescriere : America's Army I_vote_rcap 
m1xutzu
Descriere : America's Army I_vote_lcapDescriere : America's Army I_voting_barDescriere : America's Army I_vote_rcap 
m1x
Descriere : America's Army I_vote_lcapDescriere : America's Army I_voting_barDescriere : America's Army I_vote_rcap 
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Parole Warcraft 3, Coduri Warcraft 3
Descriere : America's Army Icon_minitimeDum Mar 14, 2010 11:44 am Scris de The_Wolf

» Mda destul de bine:P
Descriere : America's Army Icon_minitimeVin Feb 12, 2010 12:06 am Scris de Snapp

» O sa avem multe ii vedea:>
Descriere : America's Army Icon_minitimeVin Feb 12, 2010 12:02 am Scris de Snapp

» Cumsa pun o poza pe forum?
Descriere : America's Army Icon_minitimeMar Feb 09, 2010 10:20 am Scris de m1xutzu

» Mijto regulament!
Descriere : America's Army Icon_minitimeMar Feb 09, 2010 10:17 am Scris de m1xutzu

» STEAM..nu conteaza:-j
Descriere : America's Army Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 7:26 am Scris de The_Viman

» Cum sa pui tzinta alba in cs
Descriere : America's Army Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 11:10 pm Scris de The_Viman

» m1x BANNED
Descriere : America's Army Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 11:07 pm Scris de The_Viman

» Poezi cu Bula :))
Descriere : America's Army Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 12:49 pm Scris de AliNuSh

Navigare
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri

 

 Descriere : America's Army

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
The_Viman
Administrator
Administrator
The_Viman


Mesaje : 222
Data de înscriere : 31/01/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Descriere : America's Army Empty
MesajSubiect: Descriere : America's Army   Descriere : America's Army Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 3:31 am

America's Army este un joc de computer realiste furnizarea de civili, cu un interior şi o perspectivă virtuală rolul de astăzi, în premieră teren vigoare, Armata SUA. America's Army jucători va soldiering experienţă într-o stare-de-de-arta nouă manieră. În America's Army joc de amestecuri două vii simulari: Soldiers, jucând un rol-parte jucători care navighează în viaţa lui pentru a atinge obiectivele de provocări, şi un prim-persoană jocul de acţiune, numit Operaţii.

Acţiunea-ambalate Operaţii parte permite până la 32 jucatori pentru a intra în "virtual de serviciu" cu Armata SUA în aceeaşi unitate de misiune. Jucătorii îşi încep virtuale Armata experienta ca un angajat cu un nume de utilizator anonim la experienţa Armatei misiuni dificile de la o persoană de primă perspectivă. Pregatire misiuni construi player capabilites - navigarea de la Fort BENNING obstacol in curs de a Paraşutã picături în pregătirea pentru repartizarea la 82e Airborne Division. Multiplayer misiuni sunt organizate excursii în atribuire, ca fiind parte a 10-a Divizia de Munte (farul de infanterie) sau Ranger Regimentul 75e.

Pentru a vă alătura un joc multiplayer, jucătorii trebuie să finalizeze de formare profesională adecvate. Gamers utilizare realiste de echipamente militare şi hardware-ul autentic. Lucru in echipa, de conducere, precum şi prestaţiile de instruire sunt puse in valoare. Ca in orice efort de echipa, comunicarea este cheia: jucătorilor folosi diferite de vorbire, Whispers, shouts, mesajele radio şi - într-un joc prima industrie - veritabil militare parte, şi semnale de braţ. Împrumut o pagină de la Armata vigoare-pe-vigoare metodele de formare, întotdeauna jucători pe care le percep sunt întotdeauna cu privire la echipa SUA.
Sus In jos
http://legend.4rumer.com
The_Wolf
The Legend's Team
The Legend's Team
The_Wolf


Mesaje : 116
Data de înscriere : 31/01/2010
Varsta : 32
Localizare : Baia Mare

Descriere : America's Army Empty
MesajSubiect: Re: Descriere : America's Army   Descriere : America's Army Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 7:36 am

gg continua tot asa bafta
Sus In jos
http://legend.4rumer.com
The_Viman
Administrator
Administrator
The_Viman


Mesaje : 222
Data de înscriere : 31/01/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Descriere : America's Army Empty
MesajSubiect: Re: Descriere : America's Army   Descriere : America's Army Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 10:41 pm

mda , ms ms Basketball
Sus In jos
http://legend.4rumer.com
The_Wolf
The Legend's Team
The Legend's Team
The_Wolf


Mesaje : 116
Data de înscriere : 31/01/2010
Varsta : 32
Localizare : Baia Mare

Descriere : America's Army Empty
MesajSubiect: Re: Descriere : America's Army   Descriere : America's Army Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 1:45 am

nai pentru ce doar de acee suntem prieteni sa ne sustinem prieteni la nevoi ai tinem galerie ooooleuuuu Rolling Eyes
Sus In jos
http://legend.4rumer.com
The_Viman
Administrator
Administrator
The_Viman


Mesaje : 222
Data de înscriere : 31/01/2010
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Descriere : America's Army Empty
MesajSubiect: Re: Descriere : America's Army   Descriere : America's Army Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 6:42 am

mda...cum zici u
Sus In jos
http://legend.4rumer.com
Continut sponsorizat





Descriere : America's Army Empty
MesajSubiect: Re: Descriere : America's Army   Descriere : America's Army Icon_minitime

Sus In jos
 
Descriere : America's Army
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Descriere Joc
» Descriere : Battlefield 2
» Descriere : Goleador
» Descriere : Call Of Duty
» Descriere : Call Of Duty 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Legend's Team :: Jocuri :: America's Army: Operations-
Mergi direct la: